Виготовлення і реалізація бруківки у Львові та по всій Україні

На українському ринку ми маємо імідж надійного партнера: дотримання термінів поставок, гнучкі ціни і скрупульозне виконання кожного пункту договірних зобов’язань — основні принципи нашої роботи. Бруківка за вигідними цінами на сайті http://granit-diabaz.com.ua/.

Ми підтримуємо партнерські відносини з будівельними і обслуговуючими компаніями всіх форм власності та приватними особами, державними і комунальними підприємствами. З кожним партнером ми укладаємо індивідуальні договори: ми пропонуємо ексклюзивні умови співпраці, які в першу чергу вигідні замовникові — власне виробництво дозволяє це робити завжди.

Компанія є виробником: ми пропонуємо на будівельному ринку реальні, конкурентні ціни. Це дозволяє замовникам купувати якісну продукцію.

Ми готові виконувати замовлення в будь-яких обсягах і на будь-яких умовах: ви готові реалізувати продукцію як для приватного домоволодіння або котеджного містечка, так і для потреб мегаполісів. Ми не обмежені в складських, виробничих і товарних потужностях, в фахівцях і технологіях.

У нас є власний автопарк: вам не потрібно шукати транспорт для доставки придбаних будматеріалів на свій об’єкт. У вашому розпорядженні — маневрені автомобілі з маніпуляторами підвищеної прохідності: ми доставимо замовлення в будь-яку точку області в зручний для вас час.

Ми завжди надамо необхідну інформацію про особливості нашої продукції: зателефонуйте, і наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке питання, пов’язаний з продукцією компанії; її придбанням і доставкою; існуючими акціями і бонусними програмами.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх