Work and Travel USA

Найчастіше, участь в різних студентських програмах культурного обміну, наприклад в програмі Work and Travel USA, є для молоді першим кроком на шляху до пізнання мови, культури і побуту іншої країни. Подібні програми відкривають перед учасником абсолютно інший світ іншої держави, дають можливість підтягнути і полюбити іноземну мову і дуже часто — служать потужним поштовхом до бажання отримати освіту за кордоном і вдосконалити свої мовні навички.

Українська освітня компанія Intexchange пропонує ознайомитися з широким спектром послуг агентства в сфері якісну закордонну освіту. Ми запрошуємо школярів, студентів і всіх бажаючих почати свій шлях до вершин успіху разом з нами! Адже освіта в США, Великобританії, Канаді, Ірландії, на Мальті і в інших країнах — це чудова інвестиція в себе і своє майбутнє, в майбутнє своєї дитини.
Завдяки восьмирічної історії успішного існування на ринку закордонної освіти, компанія IntEXchange зуміла зібрати кращі пропозиції і програми навчання для клієнтів будь-якої вікової категорії.

Для дітей дошкільного та шкільного віку ми пропонуємо насичені канікулярні програми за кордоном на літній, осінній, зимовий і весняний час, різні активні групові поїздки, сімейні програми «Батько + дитина» і повне занурення в мовне середовище завдяки інтенсивній програмі навчання в сім’ї викладача. Для студентів, крім програми Work and Travel, ми з радістю пропонуємо масу варіантів найякіснішого і перспективного освіти: мовні курси в кожній із країн світу, підготовка до здачі міжнародних іспитів для вступу до закордонного вишу, програми підготовки до вступу, бакалаврат і магістратура в кращих навчальних закладах Європи, США і Канади. Для дорослих людей і фахівців різних галузей є широкий вибір мовних курсів за кордоном різноманітної спрямованості, довгострокові курси для отримання ступеня МВА, сімейні канікулярні програми та індивідуальне навчання в сім’ї викладача.

З IntEXchange кращі університети, коледжі, міжнародні мовні школи та табори світу відкриті для українців!

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх