Заказ банкета на дом СПБ

КЕЙТЕРІНГ КАНАПЕШКІН — ВИЇЗНИЙ РЕСТОРАН В САНКТ-ПЕТЕРБУРЗІ

Кейтеринг СПб — КАНАПЕШКІН організовує виїзні банкети на вищому професійному рівні. Пропонуємо виїзний банкет на будь-якій зручній для вас території. З урахуванням всіх ваших побажань наші фахівці допоможуть вам правильно підібрати меню для святкового застілля. Згуртована група професіоналів забезпечить високий рівень сервісу і відмінну кухню в будь-якому зручному для вас місці.

ОРГАНІЗАЦІЯ ВИЇЗНИХ БАНКЕТІВ заказ банкета на дом спб ВІД кейтерингу КАНАПЕШКІН

Кейтеринг в Санкт-Петербурзі КАНАПЕШКІН — це професійна організація виїзних банкетів в СПб. Пропонуємо для Вас послуги кейтерингу для організації виїзного банкету, що складається з широкого асортименту закусок, гарячих страв і десерту. Проведення виїзних банкетів — досить трудомісткий процес, тому організація заходів подібного роду повинна здійснюватися тільки професіоналами. До ваших послуг наш виїзний банкет, найширший асортимент страв на будь-який смак — від класичної кухні до екзотичних новинок. Наше агентство може організувати виїзний банкет на будь-яку кількість осіб. Завдяки величезному досвіду наших співробітників в сфері організації виїзних банкетів, виїзний банкет стане справжнім задоволенням для всіх присутніх.

Прикрасьте ваш ВИЇЗНИЙ БАНКЕТ ГІРКОЮ З ШАМПАНСЬКОГО

У поєднанні з підсвічуванням і сухим льодом — піраміда з келихів шампанського буде виглядати на Вашому святі оригінально і урочисто! У вартість ПІРАМІДИ З ШАМПАНСЬКОГО входить: світлодіодний стіл, келихи, вишенька в кожен келих, ефект диму (сухий лід), робота бармена!

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх