Заказать баннер Киев

Банер — це інформаційний чи рекламний носій, виконаний на спеціальної тканини (банерна тканина). З огляду на розміри тканини, на якій відбувається друк банера, його виготовити можуть тільки в спеціалізованих поліграфічних фірмах. Особливістю такої тканини є спеціальне покриття, яка забезпечує майбутньому банеру максимальну довговічність і робить його стійким до будь-якого зовнішнього негативного впливу. До того ж, матеріал на якому проводить друк на банері наша фірма, не вигоряє на сонці, що робить його стійким в будь-яку погоду і до будь-якої температури.

З огляду на матеріал, на якому здійснюється друк на банері, він може служити до трьох років, при цьому, не втрачаючи свого виду. Тобто, реклама або інформація, яка на ньому вміщена демонструватиметься потенційним споживачем до трьох років. Зверніть увагу, що банери, часом, висять і більше. Виникає таке відчуття, що про них, просто, забувають. Якщо ви шукаєте де заказать баннер Киев завітайте на наш сайт rent-print.com.ua.

Для наших клієнтів є особлива пропозиція по друку на банері в Києві, яке дозволяє максимально заощадити витрати. Суть пропозиції полягає в тому, що у нас можна замовити послугу ламінованого банера. В цьому випадку виготовлення банерів здійснюється не на дорогий спеціальної тканини, а на більш дешевому матеріалі. Такі банери служать менший термін, але витрати на їх виробництво кратно менші. Банерну друк можна віднести до широкоформатного друку.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх